Відгуки

0 79Жила я до цього з дочкою та ї сім'єю в квартирі 42 м.кв. Постійні скандали з зятем, непорозуміння з дочкою недавали нам нормально жити. А коли пішли внуки, взагалі стало нестерпно. Як же видихнула з полегшенням, коли переїхала в пансіонат "Дім Надія". Тут насправді чудесно! Немає нічого неможливого для персоналу. Зажди виконують всі мої забаганки. Харчування збалансоване та смачне. І простір!!! Комфортні умови проживання, велика терторія для прогулянок, постійні екскурсії та добре продумане дозвілля. Саме це мені було потрібно, життя тільки починається! 

Марія

older man in yellow shirt smilingЧудово! Дякую дуже за можливість бути одним з тих, хто мешкає в пансіонаті "Дім Надія". Вразив постійний професійний догляд, персонал привітливий та уважний. За будь яких обставин готові прийти на допомогу, у будь який час дня та ночі. Щиро вдячний за турботу. 

Василь

smiling grey haired woman in pink scarf 598 x 298Для мене пансіонат "Дім Надія" став другим домом. Уважний персонал ніколи не дає нам сумувати. Всі працюють над тим, щоб запезбечити нам комфортні умову, належне медичне спостереження. Справлялись навіть зі складними проханнями, організовували нам невеличкі подорожі. Ми відвідували цікаві місця, про які навіть раніше не знали. Окремо хочу підкреслити їжу, все підібрано ретельно, смачно та корисно. Дякую за турботу! 

Ольга Іванівна

1221212Коли мамі стало зле, нам прийшлось нелегко, вона потребувала круглодобового догляду. Я та дружина працюємо з ранку до ночі, тому належної уваги не можемо приділяти. Дякувати Богу, що ми натрапили на пансіонат "Дім Надія" - це було вирішення всіх наших питань: мамі - постійний професійний догляд, як медичний так і людський, а мені - усвідомлення того, що людина, яка дала мені життя у хороших руках, отримує все необхідно для неї!

Юрій

mwWomenInPoliticsМій батько - сильна людина. Дуже важко було переконати його, що пансіонат "Дім Надія" - це саме те, що йому зараз потрібно, а саме: постійний нагляд професійним персоналом, раціональне харчування, прогулянки, комфортні умови проживання. Після першого місяці, його було не впізнати! Він в прямому змісті слова - віджив. У нього з'явився апетит, завжди на позитиві. Дякую колективу пансіонату "Дім Надія" за те, що турбуєтесь про найдорожчих нам людей.

Леся

Стежте за нашими новинами у соціальних мережах


facebookicon

Ми у Фейсбук

Зв'яжіться з нами

Joomla Forms makes it right. Balbooa.com

ctb-logodm

Смотрите галерею нашего отделения

перейти в галерею