+38 (063) 389-79-60   |   +38 (097) 107-91-71 

     Будинок для літніх людей «Дім Надія» - це місце, де ваші батьки отримають другу можливість відчути себе молодими та активними.

     У нашому пансіонаті створено усі умови для надання висококваліфікованої медичної допомоги, а також для приємного проведення дозвілля, цікавого спілкування та різноманітних творчих занять.

     Наша мета – зробити так, щоб для літніх людей вік не став перешкодою для нових знайомств, набуття нових захоплень та просто чудового настрою. Ми беремо на себе всі клопоти, пов’язані з домашніми справами, організацією медичних оглядів та всіма тими дрібницями, які у повсякденному житті відбирають так багато сил та часу. Наші постояльці можуть спокійно займатись улюбленими справами, не відчуваючи тягар щоденних обов’язків.

     Ваші батьки завжди мріяли навчитись танцювати, грати у шахи або частіше гуляти на свіжому повітрі, але на це ніколи не вистачало часу? У нашому пансіонаті вони зможуть реалізувати свої бажання та відчути справжню другу молодість, адже життя прекрасне у будь-якому віці.

zhyttya tiklu

Порядок оформлення

oformlennya

Ми з Вами зконтактуємо

Імя *

Невірно введене поле
Телефон *

Невірний формат телефону
Дата заїзду

Невірно введене поле
Повідомлення

Не вірно введені дані
Код: *
Код:

Невірно введене полеOpened gif UA

Найкраще для Ваших батьків - отримувати належне піклування!

Кваліфікований персонал професіоналів гарантує належне утримання Ваших найдорожчих людей!

Довірся нам!