+38 (063) 389-79-60   |   +38 (097) 107-91-71 

     Метою заснування пансіонату «Дім Надія» є забезпечення високого рівня догляду для літніх людей. В основі нашої діяльності лежить щире піклування про кожного постояльця, як про власних батьків.

     Ми враховуємо всі потреби наших пацієнтів і створюємо для них такі умови, в яких вони будуть почувати себе повноцінними, активними та щасливими.

     Звісно, найголовнішим в нашій роботі є забезпечення високого рівня медичних послуг та слідкування за станом здоров’я кожного постояльця, проте не менш важливими є турбота, увага та піклування, які йдуть від серця. Саме тому наші співробітники є не лише висококваліфікованими фахівцями, але й людьми, які вміють співчувати та щиро хочуть допомогти.

     Ми не просто підтримуємо у нормі пульс, артеріальний тиск та інші медичні показники наших пацієнтів, але й робимо усе, щоб кожен постоялець мав чудовий настрій і почував себе комфортно та безпечно. Літні люди, які перебувають у пансіонаті «Дім Надія», стають для нас по-справжньому близькими та рідними. Ми завжди готові їм допомогти і подарувати приємні емоції, відчуття родинного тепла та опіки.

enjoy life old people

Порядок оформлення

oformlennya

Ми з Вами зконтактуємо

Імя *

Невірно введене поле
Телефон *

Невірний формат телефону
Дата заїзду

Невірно введене поле
Повідомлення

Не вірно введені дані
Код: *
Код:

Невірно введене полеOpened gif UA

Найкраще для Ваших батьків - отримувати належне піклування!

Кваліфікований персонал професіоналів гарантує належне утримання Ваших найдорожчих людей!

Довірся нам!