Хвороба Паркінсона ускладнює рух. Але людям з паркінсонізмом рекомендується рухатися якомога більше. Це необхідно для того, щоб м'язи залишалися сильними, це добре впливає на роботу серця і легенів.

        Гімнастика - один із способів бути в русі. Вправи для гімнастики можуть бути індивідуальними, це залежить від загального фізичного розвитку пацієнта і симптомів паркінсонізму. Залежно від симптомів захворювання і індивідуальних особливостей кожного пацієнта, час для виконання вправ може бути збільшена або зменшена. Узгодьте з Вашим лікарем перелік вправ. Коли Ви почнете робити гімнастику, не забудьте про те, що навантаження при виконанні вправ необхідно збільшувати поступово. Виконуйте вправи якомога ретельніше, але при цьому постарайтеся не перевтомлюватися і не робити вправи до появи болю.
      Дотримуйтеся Вашої індивідуальної програми вправ. Залучайте Ваших родичів, якщо це можливо, до своєї регулярної фізичної активності.
      Фізичні вправи не можуть запобігти розвитку хвороби Паркінсона, але вони можуть поліпшити прогноз перебігу захворювання. Щоденна гімнастика допоможе підтримувати Ваші м'язи в тонусі і надовго зберігати руховий стереотип, що склався до хвороби. Комплекс вправ буде корисний для Вашого серця, кровоносних судин і бронхів. Більшість пацієнтів, щодня роблять гімнастику, починають відчувати себе краще.

Загальні рекомендації:
- Постарайтеся залишатися активними якомога довше. Підтримуйте Вашу нормальну щоденну активність, робіть стільки, скільки Ви зможете, навіть якщо це стало займати більший проміжок часу.
- Постарайтеся відпочивати стільки, скільки необхідно, перед і під час гімнастики. Витрачайте необхідне для Вас кількість часу на кожну вправу.
- Робіть гімнастику два, три рази в день, поступово збільшуючи кількість повторів кожної вправи до десяти разів. Намагайтеся не виснажувати себе при цьому. Якщо необхідно, припиніть зарядку або вибере менш енергійні вправи.
- Концентруйтесь на тих вправах, які можете виконувати.
- Мета даних вправ - зробити м'язи і суглоби більш гнучкими.

Пам'ятайте: Гімнастика допомагає стримувати ефекти паркінсонізму і поліпшити загальний і психологічний стан.

Порядок оформлення

oformlennya

Ми з Вами зконтактуємо

Імя*

Невірно введене поле

Телефон*

Невірний формат телефону

Дата заїзду

Невірно введене поле

Повідомлення

Не вірно введені дані

*

не вірно

Opened gif UA

Найкраще для Ваших батьків - отримувати належне піклування!

Кваліфікований персонал професіоналів гарантує належне утримання Ваших найдорожчих людей!

Довірся нам!