Незабаром на території міста Харкова відкриється сучасний приватний пансіонат для людей похилого віку в якому будуть застосовуватися європейські стандарти по догляду і турботи за старими і людьми з обмеженими можливостями.

     Наші переваги перед іншими пансіонатами такого типу полягають в індивідуальному підході до кожного постояльця, просторому і комфортабельному будинку, кімнати для проживання затишні і розраховані на 2-х гостей, так само дуже зручні сходові сходинки, що робить пересування по будинку більш комфортним і безпечним.

food old peolpe dim kharkiv

      В пансіонаті для людей похилого віку є кімната для проведення гімнастики. Також будинок для престарілих людей має масажні ліжка Nuga Best з турмаліновими килимками і інструктором з лікувальної гімнастики який допоможе в реабілітації постояльцям нашого пансіонату, які мають різні фізичні обмеження.

      Харчування дієтичне розроблене спеціально дієтологом 5-ти разове.

      Різноманітне проведення денного і вечірнього дозвілля постояльцями нашого пансіонату для людей похилого віку.

      Догляд і турботу проводять висококваліфікований персонал, який не тільки має професійні якості, а й ставиться до людей з любов'ю і повагою. У пансіонаті планується водолікувальна кімната для поліпшення фізичного і психологічного здоров'я постояльців нашого пансіонату. Також з постояльцями пансіонату проводитиме бесіди психотерапевт і геронтолог, що благотворно впливатиме на психо-емоційне здоров'я перебувають в пансіонаті. У пансіонаті буде встановлено відеоспостереження, що сприяє ретельному спостереженню за територією пансіонату.

      Прилегла територія невелика, але обладнана майданчиком для відпочинку і прогулянки.

old people kharkov dom prestarelych

Першим 10 гостям знижка! 

Телефонуйте прямо зараз, щоб забронювати місце і скажіть, що Ви з сайту на рахунок знижки!!!

+38(068)103-15-07