Приватний будинок для людей похилого віку «Дім Надія» в Харкові заснований, щоб надати Вашим близьким комфортну і професійну допомогу. Життя кожної літньої людини в нашому пансіонаті насичена і сповнена. Хороший догляд за людьми похилого віку здійснюється кваліфікованим персоналом цілодобово.


old people pansionat 2Наша мета, перш за все, надання професійного догляду, за людьми похилого віку, з обмеженими можливостями з огляду на їх індивідуальні потреби та особливості. Сучасне спеціалізоване обладнання, турботливий, добрий і кваліфікований персонал забезпечать хорошу якість по догляду за людьми похилого віку. Звернувшись в пансіонат «Дім Надія», Ви можете подбати про своїх рідних, оточити їх турботою і увагою, дати їм цілодобову турботу і кваліфікований догляд. Робота пансіонату «Дім Надія» сконцентрована на те, щоб постояльці себе відчували, як вдома.


Пансіонат «Дім Надія» в Харкові пропонує Вам кімнати різних категорій комфорту, оснащені відповідно до потреб людей похилого віку.


У пансіонаті для людей похилого віку «Дім Надія» створена доброзичлива тепла атмосфера. Наше завдання полягає в особливому ставленні до людей похилого віку, при якому до кожного постояльця незалежно від його ступеня психологічного стану, самостійності ми бачимо особистість, поважаємо його індивідуальність і думка.


Всі співробітники пансіонату для літніх людей мають спеціалізовану освіту і практику по догляду за людьми похилого віку, інвалідами, важкохворими і людьми, які мають психологічні проблеми. Психологи проводять персональні заняття, звернені на психологічні особливості, з'ясування звичок, інтересів, активно залучають до групових занять, заходів спрямованих на соціальну реабілітацію. Ми усвідомлюємо, що для кожної літньої людини зміна обстановки - це стрес, тому приділяємо особливу увагу на адаптацію в пансіонаті.


Хронічні і старечі захворювання, реабілітаційні курси доступні нашим людям похилого віку. Кваліфіковані лікарі: терапевт, реабілітолог, дієтолог, займаються лікуванням хворих. Щоденний огляд. Фахівці пансіонату «Дім Надія» щодня спостерігають за станом здоров'я і гігієною постояльців. Цілодобово під наглядом фахівців нашого пансіонату знаходяться Ваші рідні і допомагають їм у будь-якій ситуації.

old people pansionat

Дієтичне п'ятиразове харчування. Харчування розроблено дієтологом для кожної людини з різними особливостями прийому їжі і хронічними.


Спеціально обладнані кімнати для лежачих хворих. Проти пролежневих і масажні матраци, медичні ліжка, сертифіковані засоби гігієни, досвідчені доглядальниці.

Колектив доглядальниць і професійний лікар забезпечують постійний нагляд за людьми похилого віку з різними захворюваннями.


Телефонуйте прямо зараз і ми обов'язково Вам допоможемо!

+38 (068) 103-15-07

 

 

Порядок оформлення

oformlennya

Ми з Вами зконтактуємо

Імя*

Невірно введене поле

Телефон*

Невірний формат телефону

Дата заїзду

Невірно введене поле

Повідомлення

Не вірно введені дані

*

не вірно

Opened gif UA

Найкраще для Ваших батьків - отримувати належне піклування!

Кваліфікований персонал професіоналів гарантує належне утримання Ваших найдорожчих людей!

Довірся нам!