amone
bedam

Комфорт


можливість тимчасового або постійного догляду

caream

Догляд


можливість тимчасового або постійного догляду

bed

Атмосфера


піклуємось про емоційний стан постояльців

logono

Кваліфація


можливість тимчасового або постійного догляду

diet

Харчування


піклуємось про емоційний стан постояльців

calendar

Гнучкість


можливість тимчасового або постійного догляду

     Метою заснування пансіонату «Дім Надія» є забезпечення високого рівня догляду для літніх людей. В основі нашої діяльності лежить щире піклування про кожного постояльця, як про власних батьків.

     Ми враховуємо всі потреби наших пацієнтів і створюємо для них такі умови, в яких вони будуть почувати себе повноцінними, активними та щасливими.

     Звісно, найголовнішим в нашій роботі є забезпечення високого рівня медичних послуг та слідкування за станом здоров’я кожного постояльця, проте не менш важливими є турбота, увага та піклування, які йдуть від серця. Саме тому наші співробітники є не лише висококваліфікованими фахівцями, але й людьми, які вміють співчувати та щиро хочуть допомогти.

     Ми не просто підтримуємо у нормі пульс, артеріальний тиск та інші медичні показники наших пацієнтів, але й робимо усе, щоб кожен постоялець мав чудовий настрій і почував себе комфортно та безпечно. Літні люди, які перебувають у пансіонаті «Дім Надія», стають для нас по-справжньому близькими та рідними. Ми завжди готові їм допомогти і подарувати приємні емоції, відчуття родинного тепла та опіки.

enjoy life old people

ctb-logodm

Гідне місце, де ви можете забезпечити комфортну старість для своїх близьких

дізнатись більше

Будинок для пристарілих Дім Надії забезпечить високоякісний догляд за постояльцями, з урахуванням індивідуальних потреб. Завернувшись до нас Ви отримаєте можливість оточити близьких турботою та необхідних увагою, надавши цілодобову оплату і сертифікований догляд.

Основний принцип, на якому будується роботи установи - надання необхідної допомоги людям похилого віку. Подібні установи повинні приділяти особливу увагу створенню атмосфери домашнього затишку і тепла, проте не кожен пансіонат для літніх.

kolaz3rdblock

Цінуємо Ваш комфорт

Пансіонат "Дім Надії" робить все, що наші постояльці почували себе добре, та були повністю забезпечені

РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ПРОГРАМИ

gimnasticam

Лікувальна
гімнастика

massageam

Масажні
процедури

physictrainam

Позфізичне
тренування

lastoneam

Лікувальна
гімнастика


 


commphoto

Відгук про розуміння
Також хочу відмітити обслуговуючий персонал. Їхню доброту, розуміння і співчуття до всіх пацієнтів пансіонату. Особливо Ковальська Т.М. це людина «золото», вона вміє заспокоїти, зрозуміти і порадити, на таких людях тримається все.

Алла Дмитрівна
Претензій до прибування немає. Психічний, фізичний стан після перебування в пансіонаті «Дім Надія» задовільний. В майбутньому будемо за допомогою і надалі звертатися до цього закладу.

commphoto
commphoto

Вдячна працівникам пансіонату
Я дуже вдячна працівникам пансіонату «Дім Надія» директору цього закладу п. Орлову Вячеславу Володимировичу за чуйне, дбайливе ставлення до мого тата. Щиро дякую, за увагу до літніх і хворих людей. Дуже гарний заклад.

Всі відгуки про пансіонат