Гнучкість

Можливість тимчасового і постійного проживання.

Дозвілля

Різноманітне проведення дозвілля

Проживання

Комфортне проживання

Кухня

Смачна та корисна кухня

     Коли рідні люди сягають похилого віку, перед нами постає питання: як забезпечити їх достатньою турботою та необхідними медичними послугами. В слов’янській культурі вважається, що ніхто не подбає про батьків краще, ніж діти та онуки, але в більшості випадків вдома досить складно створити комфортні умови для доглядання, особливо, якщо близька людина є важкохворою.

     Запрошення сторонньої доглядальниці лише здається вирішенням питання. Літні люди часто некомфортно і самотньо почувають себе поруч з такими «компаньйонами», починають сумувати та хворіти. До того ж, не так вже й легко знайти людину, яка має не лише високий рівень медичних знань, але й повагу до пацієнта, ставиться з теплом та розумінням до літнього віку.

     Добрим рішенням в складному життєвому становищі може стати знайомство з послугами приватного пансіонату для людей похилого віку «Дім Надія». Кожен наш мешканець оточений турботою, щирим піклуванням та вчасно отримує професійний медичний догляд. Літні люди проживають тут у комфортних умовах та цілодобово знаходяться під наглядом кваліфікованих фахівців. У пансіонаті надається цілий комплекс медичних заходів, які значно покращують стан здоров’я та самопочуття стареньких мешканців.

     Достатньо уваги в пансіонаті «Дім Надія» приділяється й організації дозвілля: літні люди мають нагоду відвідувати творчі заняття, спілкуватися одне з одним без обмежень, дихати свіжим повітрям, читати та просто відпочивати. У пансіонаті на постояльців очікують нове насичене життя і чудовий настрій, який в звичайних умовах майже неможливий через численні домашні клопоти, роздратованість дітей та відчуття самотності.

     Ми знаємо, що ви хочете добре дбати про ваших рідних та надавати їм найкращий догляд. Але умови проживання та графік роботи не дають можливості це робити. «Дім Надія» допоможе вам висловити турботу коханим батькам. Тут вони отримають і кваліфіковану медичну допомогу, і безпечні та комфортні умови проживання, і щиру опіку і все інше для того, щоб жити повноцінно. Запрошуємо вас завітати до нас та роздивитись, як все влаштовано в будинку престарілих «Дім Надія»!

dom prestarelih lviv

Відгуки

Корисні статті

 • Найважливіші вітаміни та їх джерела +

  Однією з найпоширеніших особливостей харчування літніх людей є нестача в їжі вітамінів і мінералів.  Дізнайся більше!
 • Влаштувати в будинок престарілих +

  Старі батьки, Ваші улюблені, дорогі старі стали зовсім безпорадні, і залишати їх вдома самих негуманно і небезпечно? Дізнайся більше!
 • Пансіонат для літніх людей сучасного типу +

  Пансіонат для літніх людей сучасного типу «Дім Надія» - це правильне рішення для забезпечення необхідного догляду та кваліфікованого медичного супроводу для Дізнайся більше!
 • Правила харчування +

  Харчування для людей похилого віку відрізняється рядом особливостей, які диктує час. При організації дієти, слід дотримуватися основних принципів раціонального харчування: Дізнайся більше!
 • Які продукти важливі +

  Акцент робиться на продукти, які здатні попередити розвиток захворювань, при цьому не засмічуючи «втомлений» організм. Їжа, перш за все, повинна Дізнайся більше!
 • 1

Що ми можемо!

 

Найкраще для Ваших батьків - отримувати належне піклування!

Кваліфікований персонал професіоналів гарантує належне утримання Ваших найдорожчих людей!

Довірся нам!