amone
bedam

Комфорт


можливість тимчасового або постійного догляду

caream

Догляд


можливість тимчасового або постійного догляду

bed

Атмосфера


піклуємось про емоційний стан постояльців

logono

Кваліфація


можливість тимчасового або постійного догляду

diet

Харчування


піклуємось про емоційний стан постояльців

calendar

Гнучкість


можливість тимчасового або постійного догляду

     Коли рідні люди сягають похилого віку, перед нами постає питання: як забезпечити їх достатньою турботою та необхідними медичними послугами. В слов’янській культурі вважається, що ніхто не подбає про батьків краще, ніж діти та онуки, але в більшості випадків вдома досить складно створити комфортні умови для доглядання, особливо, якщо близька людина є важкохворою.

     Запрошення сторонньої доглядальниці лише здається вирішенням питання. Літні люди часто некомфортно і самотньо почувають себе поруч з такими «компаньйонами», починають сумувати та хворіти. До того ж, не так вже й легко знайти людину, яка має не лише високий рівень медичних знань, але й повагу до пацієнта, ставиться з теплом та розумінням до літнього віку.

     Добрим рішенням в складному життєвому становищі може стати знайомство з послугами приватного пансіонату для людей похилого віку «Дім Надія». Кожен наш мешканець оточений турботою, щирим піклуванням та вчасно отримує професійний медичний догляд. Літні люди проживають тут у комфортних умовах та цілодобово знаходяться під наглядом кваліфікованих фахівців. У пансіонаті надається цілий комплекс медичних заходів, які значно покращують стан здоров’я та самопочуття стареньких мешканців.

     Достатньо уваги в пансіонаті «Дім Надія» приділяється й організації дозвілля: літні люди мають нагоду відвідувати творчі заняття, спілкуватися одне з одним без обмежень, дихати свіжим повітрям, читати та просто відпочивати. У пансіонаті на постояльців очікують нове насичене життя і чудовий настрій, який в звичайних умовах майже неможливий через численні домашні клопоти, роздратованість дітей та відчуття самотності.

     Ми знаємо, що ви хочете добре дбати про ваших рідних та надавати їм найкращий догляд. Але умови проживання та графік роботи не дають можливості це робити. «Дім Надія» допоможе вам висловити турботу коханим батькам. Тут вони отримають і кваліфіковану медичну допомогу, і безпечні та комфортні умови проживання, і щиру опіку і все інше для того, щоб жити повноцінно. Запрошуємо вас завітати до нас та роздивитись, як все влаштовано в будинку престарілих «Дім Надія»!

dom prestarelih lviv

ctb-logodm

Гідне місце, де ви можете забезпечити комфортну старість для своїх близьких

дізнатись більше

Будинок для пристарілих Дім Надії забезпечить високоякісний догляд за постояльцями, з урахуванням індивідуальних потреб. Завернувшись до нас Ви отримаєте можливість оточити близьких турботою та необхідних увагою, надавши цілодобову оплату і сертифікований догляд.

Основний принцип, на якому будується роботи установи - надання необхідної допомоги людям похилого віку. Подібні установи повинні приділяти особливу увагу створенню атмосфери домашнього затишку і тепла, проте не кожен пансіонат для літніх.

kolaz3rdblock

Цінуємо Ваш комфорт

Пансіонат "Дім Надії" робить все, що наші постояльці почували себе добре, та були повністю забезпечені

РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ПРОГРАМИ

gimnasticam

Лікувальна
гімнастика

massageam

Масажні
процедури

physictrainam

Позфізичне
тренування

lastoneam

Лікувальна
гімнастика


 


commphoto

Відгук про розуміння
Також хочу відмітити обслуговуючий персонал. Їхню доброту, розуміння і співчуття до всіх пацієнтів пансіонату. Особливо Ковальська Т.М. це людина «золото», вона вміє заспокоїти, зрозуміти і порадити, на таких людях тримається все.

Алла Дмитрівна
Претензій до прибування немає. Психічний, фізичний стан після перебування в пансіонаті «Дім Надія» задовільний. В майбутньому будемо за допомогою і надалі звертатися до цього закладу.

commphoto
commphoto

Вдячна працівникам пансіонату
Я дуже вдячна працівникам пансіонату «Дім Надія» директору цього закладу п. Орлову Вячеславу Володимировичу за чуйне, дбайливе ставлення до мого тата. Щиро дякую, за увагу до літніх і хворих людей. Дуже гарний заклад.

Всі відгуки про пансіонат