Гнучкість

Можливість тимчасового і постійного проживання.

Дозвілля

Різноманітне проведення дозвілля

Проживання

Комфортне проживання

Кухня

Смачна та корисна кухня

Інсульт виникає в результаті розриву кровоносної судини і проникнення крові в мозок або внаслідок блокування або звуження кровоносних судин, що зменшує потік крові у відповідній кровопостачанню області мозку. Обидва типи інсульту викликають пошкодження клітин мозку, частина з яких гине.

Як інсульт впливає на хворого?

Вплив інсульту на життєдіяльність організму визначається тим, яка з областей мозку пошкоджена і за виконання яких саме функцій вона відповідає. В результаті інсульту може бути порушена нормальна робота наступних органів і систем: прийом і ковтання їжі, рух і чутливість, включаючи координацію, зорове сприйняття, слух, мова, здатність регулювати сечовипускання і дефекацію, Як особа, що доглядає за хворим, ви повинні спостерігати за цими змінами, відзначаючи зрушення як в позитивну, так і в негативну сторону. Хворі інсультом можуть відчувати втому і зазнавати труднощів в мисленні або контролі своїх емоцій, а також перебувати в депресивному стані.

Тривалість збереження порушених функцій після деяких типів інсульту може становити хвилини, години або проходити зовсім непомітно. Відновлення після більш важких типів інсульту може займати місяці або роки, так як процес реорганізації мозку тривалий і поступовий, і результатом цього процесу є компенсація порушених функцій пошкоджених ділянок здоровими частинами мозку. Однак іноді втрата функцій є незворотною.

Що таке реабілітація?

Реабілітація - це комплекс медичних, психологічних, педагогічних, професійних і юридичних заходів, спрямованих на відновлення повсякденної діяльності, працездатності та здоров'я пацієнтів після перенесеного інсульту.

За допомогою спеціальних вправ і методів хворі інсультом відновлюють втрачені можливості чи поступово набувають нові навички, що дозволяють їм займатися повсякденною діяльністю. Кращих результатів реабілітації можливо досягти при мультидисциплінарному поході. Так, у відновленні мови і мовних здібностей доцільна допомогу логопеда, рухової активності - фізіотерапевта, виконанні повсякденних завдань - лікаря-трудотерапевти.

isem ins

Відгуки

Корисні статті

 • Найважливіші вітаміни та їх джерела +

  Однією з найпоширеніших особливостей харчування літніх людей є нестача в їжі вітамінів і мінералів.  Дізнайся більше!
 • Влаштувати в будинок престарілих +

  Старі батьки, Ваші улюблені, дорогі старі стали зовсім безпорадні, і залишати їх вдома самих негуманно і небезпечно? Дізнайся більше!
 • Пансіонат для літніх людей сучасного типу +

  Пансіонат для літніх людей сучасного типу «Дім Надія» - це правильне рішення для забезпечення необхідного догляду та кваліфікованого медичного супроводу для Дізнайся більше!
 • Правила харчування +

  Харчування для людей похилого віку відрізняється рядом особливостей, які диктує час. При організації дієти, слід дотримуватися основних принципів раціонального харчування: Дізнайся більше!
 • Які продукти важливі +

  Акцент робиться на продукти, які здатні попередити розвиток захворювань, при цьому не засмічуючи «втомлений» організм. Їжа, перш за все, повинна Дізнайся більше!
 • 1

Що ми можемо!

 

Найкраще для Ваших батьків - отримувати належне піклування!

Кваліфікований персонал професіоналів гарантує належне утримання Ваших найдорожчих людей!

Довірся нам!