amone
bedam

Комфорт


можливість тимчасового або постійного догляду

caream

Догляд


можливість тимчасового або постійного догляду

bed

Атмосфера


піклуємось про емоційний стан постояльців

logono

Кваліфація


можливість тимчасового або постійного догляду

diet

Харчування


піклуємось про емоційний стан постояльців

calendar

Гнучкість


можливість тимчасового або постійного догляду

          Старість є заключним етапом людського життя, початок якого напряму пов'язаний з поступовим віддаленням людини від участі в продуктивному житті суспільства.

          Зазвичай це важко сприймається самою старіючою людиною, адже коло її спілкування звужується, а чіткий життєвий ритм перетворюється в одноманітну буденність. Всі ці аспекти сприяють підвищенню тривожності, погіршенню самопочуття, зростанню пасивності та дратівливості.

          В цьому віці зазвичай відбувається втрата колег, друзів і рідних. Нестача спілкування негативно впливає на літню людину, вона стає апатичною та самотньою. У цьому стані підкреслюються негативні риси характеру, які дратують оточуючих. На сьогоднішній день існує чимало спеціалізованих закладів, які допомагають пенсіонерам задовольняти їх потреби у спілкуванні, догляді тощо. Наприклад, приватний будинок для престарілих людей має у своєму штаті професійний персонал, що допомагає пацієнтам пристосуватися до змін у їхньому житті.

          Люди похилого віку дуже потребують належної уваги і розуміння їх фізичного та психологічного стану, з боку молодшого покоління.

phsyco old people

ctb-logodm

Гідне місце, де ви можете забезпечити комфортну старість для своїх близьких

дізнатись більше

Будинок для пристарілих Дім Надії забезпечить високоякісний догляд за постояльцями, з урахуванням індивідуальних потреб. Завернувшись до нас Ви отримаєте можливість оточити близьких турботою та необхідних увагою, надавши цілодобову оплату і сертифікований догляд.

Основний принцип, на якому будується роботи установи - надання необхідної допомоги людям похилого віку. Подібні установи повинні приділяти особливу увагу створенню атмосфери домашнього затишку і тепла, проте не кожен пансіонат для літніх.

kolaz3rdblock

Цінуємо Ваш комфорт

Пансіонат "Дім Надії" робить все, що наші постояльці почували себе добре, та були повністю забезпечені

РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ПРОГРАМИ

gimnasticam

Лікувальна
гімнастика

massageam

Масажні
процедури

physictrainam

Позфізичне
тренування

lastoneam

Лікувальна
гімнастика


 


commphoto

Відгук про розуміння
Також хочу відмітити обслуговуючий персонал. Їхню доброту, розуміння і співчуття до всіх пацієнтів пансіонату. Особливо Ковальська Т.М. це людина «золото», вона вміє заспокоїти, зрозуміти і порадити, на таких людях тримається все.

Алла Дмитрівна
Претензій до прибування немає. Психічний, фізичний стан після перебування в пансіонаті «Дім Надія» задовільний. В майбутньому будемо за допомогою і надалі звертатися до цього закладу.

commphoto
commphoto

Вдячна працівникам пансіонату
Я дуже вдячна працівникам пансіонату «Дім Надія» директору цього закладу п. Орлову Вячеславу Володимировичу за чуйне, дбайливе ставлення до мого тата. Щиро дякую, за увагу до літніх і хворих людей. Дуже гарний заклад.

Всі відгуки про пансіонат