Акцент робиться на продукти, які здатні попередити розвиток захворювань, при цьому не засмічуючи «втомлений» організм. Їжа, перш за все, повинна бути біологічно цінного, наповненої вітамінами і завжди свіжою.

Харчування в пансіонаті «Дім Надія» передбачає різноманітне і індивідуальне меню для кожного постояльця. Кожному пацієнту слід пам'ятати про те, що збалансоване харчування приймається за встановленим розкладом. Це необхідно для повного засвоєння їжі літнім організмом.ovochi i fryktu ternopil1

Ми намагаємося підбирати продукти, які здатні покращити фізичний стан пацієнтів. Так, наприклад, їжа, багата вітаміном Р, сприяє зниженню тиску. Калій необхідний для профілактики набряків, він також сприяє правильній роботі серцевого м'яза. Цинк особливо необхідний для лежачих хворих, т. к. добре допомагає при загоєнні ран, зменшує пролежні.

Про здоров'я кожного постояльця зокрема думає персонал пансіонату «Дім Надія». Ми вважаємо нашим обов'язком надати найкращі умови для кожного з наших клієнтів, створюючи домашню атмосферу тепла і затишку. З нами Ваші рідні в надійних руках!

 

Стежте за нашими новинами у соціальних мережах


facebookicon

Ми у Фейсбук

ctb-logodm

Дивіться галерею нашого пансіонату

перейти в галерею