Старість є заключним етапом людського життя, початок якого напряму пов'язаний з поступовим віддаленням людини від участі в продуктивному житті суспільства.

          Зазвичай це важко сприймається самою старіючою людиною, адже коло її спілкування звужується, а чіткий життєвий ритм перетворюється в одноманітну буденність. Всі ці аспекти сприяють підвищенню тривожності, погіршенню самопочуття, зростанню пасивності та дратівливості.

          В цьому віці зазвичай відбувається втрата колег, друзів і рідних. Нестача спілкування негативно впливає на літню людину, вона стає апатичною та самотньою. У цьому стані підкреслюються негативні риси характеру, які дратують оточуючих. На сьогоднішній день існує чимало спеціалізованих закладів, які допомагають пенсіонерам задовольняти їх потреби у спілкуванні, догляді тощо. Наприклад, приватний будинок для престарілих людей має у своєму штаті професійний персонал, що допомагає пацієнтам пристосуватися до змін у їхньому житті.

          Люди похилого віку дуже потребують належної уваги і розуміння їх фізичного та психологічного стану, з боку молодшого покоління.

phsyco old people

Стежте за нашими новинами у соціальних мережах


facebookicon

Ми у Фейсбук

ctb-logodm

Дивіться галерею нашого пансіонату

перейти в галерею