amone
bedam

Комфорт


можливість тимчасового або постійного догляду

caream

Догляд


можливість тимчасового або постійного догляду

bed

Атмосфера


піклуємось про емоційний стан постояльців

logono

Кваліфація


можливість тимчасового або постійного догляду

diet

Харчування


піклуємось про емоційний стан постояльців

calendar

Гнучкість


можливість тимчасового або постійного догляду

Старі батьки, Ваші улюблені, дорогі старі стали зовсім безпорадні, і залишати їх вдома самих негуманно і небезпечно?

Цю проблему можна спробувати вирішити по-різному. Кинути роботу, наприклад, і присвятити себе турботі про батьків, якщо, звичайно, хтось інший тим часом буде заробляти і забезпечувати для Вас таку фінансову можливість. Якщо це Вам не підходить, можна найняти доглядальницю, або влаштувати батьків у будинок престарілих. Якщо останній варіант для Вас краще, бажано, щоб будинок був не дуже далеко.

Для львів'ян буде зручний наш пансіонат «Дім Надія», розташований в передмісті Львова. Приїжджайте і подивіться самі на умови і спосіб життя наших постояльців.130213 01

Тільки якщо Ви будете впевнені в тому, що пансіонат, який Ви вибрали для батьків, відповідає Вашим уявленням про гідне проживання, Ви зможете бути спокійними за них у Вашу відсутність і не мати хворобливих докорів сумління, так властивих люблячим дітям, але абсолютно безпідставних в даному випадку. Ні доглядальниця, ні японський робот-компаньйон не нададуть Вашим батькам ті послуги, які надає наш пансіонат "Дім Надія" - професійний догляд і живе спілкування.

Організуйте також можливість Вашим батькам самим подивитися на пансіонат "Дім Надія", на його постояльців, поговорити з ними. Тоді і Ви, і Ваші батьки зможуть зрозуміти, наскільки комфортно для них може бути перебування в нашому пансіонаті, в його теплою, турботливою, професійно організованої, але домашній атмосфері.

Ми розробляємо індивідуальний підхід до кожного гостя. У нашому розділі ЦІНИ Ви можете ознайомитись з послугами та обрати пакет, який найбільше Вам підходить.

 

ctb-logodm

Гідне місце, де ви можете забезпечити комфортну старість для своїх близьких

дізнатись більше

Будинок для пристарілих Дім Надії забезпечить високоякісний догляд за постояльцями, з урахуванням індивідуальних потреб. Завернувшись до нас Ви отримаєте можливість оточити близьких турботою та необхідних увагою, надавши цілодобову оплату і сертифікований догляд.

Основний принцип, на якому будується роботи установи - надання необхідної допомоги людям похилого віку. Подібні установи повинні приділяти особливу увагу створенню атмосфери домашнього затишку і тепла, проте не кожен пансіонат для літніх.

kolaz3rdblock

Цінуємо Ваш комфорт

Пансіонат "Дім Надії" робить все, що наші постояльці почували себе добре, та були повністю забезпечені

РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ПРОГРАМИ

gimnasticam

Лікувальна
гімнастика

massageam

Масажні
процедури

physictrainam

Позфізичне
тренування

lastoneam

Лікувальна
гімнастика


 


commphoto

Відгук про розуміння
Також хочу відмітити обслуговуючий персонал. Їхню доброту, розуміння і співчуття до всіх пацієнтів пансіонату. Особливо Ковальська Т.М. це людина «золото», вона вміє заспокоїти, зрозуміти і порадити, на таких людях тримається все.

Алла Дмитрівна
Претензій до прибування немає. Психічний, фізичний стан після перебування в пансіонаті «Дім Надія» задовільний. В майбутньому будемо за допомогою і надалі звертатися до цього закладу.

commphoto
commphoto

Вдячна працівникам пансіонату
Я дуже вдячна працівникам пансіонату «Дім Надія» директору цього закладу п. Орлову Вячеславу Володимировичу за чуйне, дбайливе ставлення до мого тата. Щиро дякую, за увагу до літніх і хворих людей. Дуже гарний заклад.

Всі відгуки про пансіонат