amone
bedam

Комфорт


можливість тимчасового або постійного догляду

caream

Догляд


можливість тимчасового або постійного догляду

bed

Атмосфера


піклуємось про емоційний стан постояльців

logono

Кваліфація


можливість тимчасового або постійного догляду

diet

Харчування


піклуємось про емоційний стан постояльців

calendar

Гнучкість


можливість тимчасового або постійного догляду

     Головною перевагою пансіонату «Дім Надія» є висококваліфікований персонал, який має багаторічний досвід догляду за літніми людьми.

     Ми знаємо, як для вас важливо, щоб ваші батьки отримували тільки найкраще, тому пропонуємо послуги виключно професійних працівників. У нас працюють фахівці із різних галузей медицини, і вони призначають кожному пацієнту індивідуальний курс лікування, слідкують за станом здоров’я та завжди готові швидко прийти на допомогу.high trained pro

     Перебуваючи у нашому пансіонаті, літні люди отримують не лише професійне лікування, але й щиру турботу та увагу. Ми створюємо для наших гостей такі умови, щоб вони відчували себе комфортно та безпечно. Всі приміщення в нашому закладі по-домашньому затишні та пристосовані для потреб літніх людей, а персонал забезпечує високий рівень догляду.

     У пансіонаті «Дім Надія» ми пропонуємо не просто комплекс медичних заходів і послуги лікарів, але й позитивну атмосферу, щире піклування та всі умови для повноцінного життя і чудового самопочуття ваших батьків.

ctb-logodm

Гідне місце, де ви можете забезпечити комфортну старість для своїх близьких

дізнатись більше

Будинок для пристарілих Дім Надії забезпечить високоякісний догляд за постояльцями, з урахуванням індивідуальних потреб. Завернувшись до нас Ви отримаєте можливість оточити близьких турботою та необхідних увагою, надавши цілодобову оплату і сертифікований догляд.

Основний принцип, на якому будується роботи установи - надання необхідної допомоги людям похилого віку. Подібні установи повинні приділяти особливу увагу створенню атмосфери домашнього затишку і тепла, проте не кожен пансіонат для літніх.

kolaz3rdblock

Цінуємо Ваш комфорт

Пансіонат "Дім Надії" робить все, що наші постояльці почували себе добре, та були повністю забезпечені

РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ПРОГРАМИ

gimnasticam

Лікувальна
гімнастика

massageam

Масажні
процедури

physictrainam

Позфізичне
тренування

lastoneam

Лікувальна
гімнастика


 


commphoto

Відгук про розуміння
Також хочу відмітити обслуговуючий персонал. Їхню доброту, розуміння і співчуття до всіх пацієнтів пансіонату. Особливо Ковальська Т.М. це людина «золото», вона вміє заспокоїти, зрозуміти і порадити, на таких людях тримається все.

Алла Дмитрівна
Претензій до прибування немає. Психічний, фізичний стан після перебування в пансіонаті «Дім Надія» задовільний. В майбутньому будемо за допомогою і надалі звертатися до цього закладу.

commphoto
commphoto

Вдячна працівникам пансіонату
Я дуже вдячна працівникам пансіонату «Дім Надія» директору цього закладу п. Орлову Вячеславу Володимировичу за чуйне, дбайливе ставлення до мого тата. Щиро дякую, за увагу до літніх і хворих людей. Дуже гарний заклад.

Всі відгуки про пансіонат