amone
bedam

Комфорт


можливість тимчасового або постійного догляду

caream

Догляд


можливість тимчасового або постійного догляду

bed

Атмосфера


піклуємось про емоційний стан постояльців

logono

Кваліфація


можливість тимчасового або постійного догляду

diet

Харчування


піклуємось про емоційний стан постояльців

calendar

Гнучкість


можливість тимчасового або постійного догляду

      Деменція (недоумство) є наслідком хвороби. Цей термін використовується для опису різних розладів центральної нервової системи, яке об'єднує прогресуюча і важка втрата мозкових функцій.

При деменції порушуються пам'ять, процеси мислення, поведінка і емоційна сфера. Деменція може зачіпати всі групи суспільства і не бути пов'язаною з соціальним класом, підлогою, з приналежністю до певних етнічних груп або географічними регіонами. Разом з тим, деменція більш поширена серед людей похилого віку, хоча молоді люди також можуть бути схильні до цього захворювання.

Які причини виникнення деменції?

      Деменція є наслідком ряду захворювань, що викликають зміну в мозку, які призводять до різко вираженою втрати нервових клітин.

Це захворювання:
- Хвороба Альцгеймера
- Судинна деменція
- Деменція з тільцями Леві
- Лобово скронева деменція (включаючи хворобу Піка)

     Існує безліч інших, більш рідкісних причин, які можуть викликати деменцію. Серед них: прогресуючий над'ядерний параліч, хвороба Бінсвангера, Корсаковский синдром, ВІЛ і хвороба Крейфельда-Якоба. Люди з розсіяним склерозом, хворобами Паркінсона та Хангтінтона також можуть мати ризик розвитку деменції.

ctb-logodm

Гідне місце, де ви можете забезпечити комфортну старість для своїх близьких

дізнатись більше

Будинок для пристарілих Дім Надії забезпечить високоякісний догляд за постояльцями, з урахуванням індивідуальних потреб. Завернувшись до нас Ви отримаєте можливість оточити близьких турботою та необхідних увагою, надавши цілодобову оплату і сертифікований догляд.

Основний принцип, на якому будується роботи установи - надання необхідної допомоги людям похилого віку. Подібні установи повинні приділяти особливу увагу створенню атмосфери домашнього затишку і тепла, проте не кожен пансіонат для літніх.

kolaz3rdblock

Цінуємо Ваш комфорт

Пансіонат "Дім Надії" робить все, що наші постояльці почували себе добре, та були повністю забезпечені

РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ПРОГРАМИ

gimnasticam

Лікувальна
гімнастика

massageam

Масажні
процедури

physictrainam

Позфізичне
тренування

lastoneam

Лікувальна
гімнастика


 


commphoto

Відгук про розуміння
Також хочу відмітити обслуговуючий персонал. Їхню доброту, розуміння і співчуття до всіх пацієнтів пансіонату. Особливо Ковальська Т.М. це людина «золото», вона вміє заспокоїти, зрозуміти і порадити, на таких людях тримається все.

Алла Дмитрівна
Претензій до прибування немає. Психічний, фізичний стан після перебування в пансіонаті «Дім Надія» задовільний. В майбутньому будемо за допомогою і надалі звертатися до цього закладу.

commphoto
commphoto

Вдячна працівникам пансіонату
Я дуже вдячна працівникам пансіонату «Дім Надія» директору цього закладу п. Орлову Вячеславу Володимировичу за чуйне, дбайливе ставлення до мого тата. Щиро дякую, за увагу до літніх і хворих людей. Дуже гарний заклад.

Всі відгуки про пансіонат